Lilka i Zuzia

Miła atmosfera, fachowe podejście do dzieci, cierpliwość dla wymagających modeli (zwłaszcza ząbkujących), profesjonalizm, to rzeczy, które wpłynęły na przepiękne zdjęcia zrobione przez Anetę i Pawła. Super pamiątka na całe życie:) Gorąco polecamy:)

Agata z rodziną :)

Lilka i Zuzia

Roczek Lenki

Bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia, za dużo cierpliwości i wiele wspaniałych pomysłów... Mam nadzieję że jeszcze się spotkamy na kolejnej sesji. Na pewno będziemy gorąco polecać usługi Państwa firmy, gdyż jesteśmy bardzo zadowoleni :-)

Agnieszka, Mariusz i Lenka

Roczek Lenki

Zuzia

Bardzo mile będziemy wspominać chwilę spędzone na sesji.Pełen profesjonalizm,super podejście do dzieciaków.Z Szymura nie ma nudy!!Gorąco polecamy i zapraszamy;-) Na pewno się jeszcze zjawimy.

Zuza, Agnieszka i Jarek

Zuzia

Sesja w plenerze

Sesja zdjęciowa naszego syna odbyła się w plenerze. Wasza współpraca z synem była super! Mimo, że Tomuś niezbyt chętne pozował i mieliśmy obawy, że cokolwiek uda się chwycić w obiektyw, to jednak po otrzymaniu zdjęć jesteśmy pod wrażeniem.
Dziękujemy!

Marta

Sesja w plenerze

Ulcia

Podobno ludzie, którzy nie mają wspomnień nie mają korzeni …

Kiedy spotykamy się z bliskimi ludźmi po latach i wyciągamy zdjęcia stają się one nie tylko pamiątką.  Są także żywymi wspomnieniami, które zostały utrwalone na kartach zdjęć…Dziadkowie, rodzice, my, nasze dzieci, dzieci naszych dzieci, pokolenia…

Bardzo dziękuję wspaniałym ludziom- Anecie i Pawłowi, którzy pomogli utrwalić na przepięknych zdjęciach naszą dwumiesięczną córeczkę Urszulkę. Kolor i blask oczu, cudowny, niewinny uśmiech maleńkiego dziecka, rączka, stópka… tak trudno uchwycić moment kiedy niemowlę się nie rusza… Aneta i Paweł zrobili to cudnie… jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, cierpliwości, precyzji, wyczucia chwili... Niesamowicie cieszę się, że mogliśmy odbyć sesję zdjęciową u ludzi z pasją. Dziękuję Wam za cudowne zdjęcia… oglądam je już chyba po raz setny i dalej nie mogę się  nadziwić jak pięknie uchwyciliście wiele szczegółów w wyglądzie Uli, która tak szybko rośnie i tak szybko się zmienia…  Dzięki!!!

 

Paulina

Ulcia

Bartuś

Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z Anetą i Pawłem. I chyba najlepszym dowodem na to, że warto jest fakt, że wróciliśmy do nich po raz drugi, by tym razem zachować na fotografiach wspomnienia z pierwszych miesięcy naszego synka już po drugiej stronie brzucha. Czas spędzony z nimi w studio upłynął nam i za pierwszym i za drugim razem bardzo szybko i radośnie. A efekt sesji cieszy nasze oko za każdym razem, gdy oglądamy nasze zdjęcia. Bardzo dziękujemy!


Kasia i Szymon

Bartuś

Michasia

„Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył."  Robert Bresson

Kochani, dzięki Wam sesja zdjęciowa naszej 4-tygodniowej córeczki to zatrzymanie czasu, momentu na całe życie w najpiękniejszy z wszelkich możliwych sposobów. Każdy może zrobić zdjęcie, ale tylko Artyści pełni uczuć i wrażliwości potrafią uchwycić więcej niż ludzkie oko. 

Sami jesteście rodzicami i poprzez to codzienne doświadczenie potraficie stworzyć miłą i ciepłą atmosferę ogniska domowego podczas sesji zdjęciowych nawet najmniejszych okruszków i niesfornych brzdąców.

Dziękujemy z całego serca i do zobaczenia za jakiś czas na kolejnej sesji naszej Pociechy.


Basia, Michał i Michasia

Michasia

Nikoś

"Fotografia - ułamek sekundy, który może trwać wiecznie." U Anety, Pawła i Kornelci gościliśmy po raz drugi ;) Polecamy każdemu kto chce mieć pamiątkę na całe życie, a naprawdę warto, bo dzieci tak szybko rosną, a chwile są tak bardzo ulotne... Chcielibyśmy podziękować za profesjonalizm, otwartość i serdeczność. Zresztą kto był ten wie o czym piszę :) A zdjęcia to małe dzieła sztuki - wyjątkowe i niepowtarzalne! No cóż, nie ma się co dziwić, to mistrzowie w swoim fachu. Chciałoby się przyjeżdżać do Was wciąż i wciąż... Życzymy dalszych sukcesów i obszernego grona małych modeli.

Marta, Mariusz i Nikodem.

Nikoś

Kasia i Mateusz

DZIĘKUJEMY FANTASTYCZNYM FOTOGRAFOM!!! Świetna atmosfera, profesjonalizm i genialne pomysły to tylko niektóre cechy, które wyróżniają pracę i jednocześnie pasję Państwa Szymurów. Sesja wykonana przez firmę Pamuran to  „fotograficzny skarbiec”, w którym mogliśmy zatrzymać najcenniejsze chwile naszego życia. Umiejętność uchwycenia odpowiedniego momentu to nieodłączny element pracy tej niezwykłej pary. Jeżeli szukają Państwo fotografa, który zapewni przemiłą atmosferę (jakże potrzebną w pracy niedoświadczonych modeli, takich jak my;)),  wykazując przy tym wysoki profesjonalizm, gorąco polecam usługi fotograficzne firmy PAMURAN!

Z wyrazami wdzięczności
Kasia & Mateusz

Kasia i Mateusz

Justyna i Tomek

Chociaż w sesji u Pawła i Anety uczestniczyliśmy już jakiś czas temu, to jednak nasze wspomnienia są wciąż żywe i mają naprawdę czerwone rumieńce z emocji. Przychodząc na sesję byliśmy trochę zagubieni, nie bardzo wiedzieliśmy jaki efekt chcemy uzyskać, jedyna rzecz, której byliśmy pewni, to fakt, że moment naszych zaręczyn i towarzyszące im emocje chcemy uwiecznić na zawsze. No i przyszliśmy. U progu powitała nas uśmiechnięta Aneta z córeczką na rękach i wtedy poczuliśmy ciepłą, rodzinna atmosferę a cały stres, związany z naszą pierwszą wspólną sesją, opadł i zastąpiła go radość i ciekawość. Przebraliśmy się, Aneta pomogła mi w makijażu, Tomek i Paweł wymienili najnowsze informacje z dziedziny sportu i motoryzacji..i zaczęły się zdjęcia. Najlepsze w nich było to, że sprawiały radość nie tylko nam, ale również Anecie i Pawłowi którzy bardzo osobiście traktowali każde zdjęcie, wszyscy czuliśmy że będzie z tego coś pięknego a przy tym doskonale się bawiliśmy. Efekt? Coś niesamowitego, zresztą oceńcie sami

Justyna i Tomek

Justyna i Tomek

Sesja Karolina

Praca z Anetą i Pawłem to czysta przyjemność. Miła atmosfera i wyrozumiałość pozwalają całkowicie wyzbyć się swoich obaw oraz kompleksów a pełen profesjonalizm wydobywa z modelki to, co najlepsze. Oprócz bardzo dobrych zdjęć otrzymujemy również sporą dawkę dobrego humoru i po zakończonej sesji wracamy do domu z uśmiechem na twarzy. Pozowanie to nie tylko ciężka praca, ale również dobra zabawa - gdybym kiedykolwiek po raz kolejny miała okazję pozować do zdjęć, mam nadzieję, że stanęłabym przed aparatem Pamuran.

Karolina

Sesja Karolina

Dorota i Krzysiu

Długo trwało niż zdecydowaliśmy się na naszą sesję ślubną. Po wcześniejszych złych doświadczeniach z innymi fotografami, mieliśmy wiele wątpliwości, jednak Aneta i Paweł swoim profesjonalnym podejściem przekonali nas
i zapewnili kompleksową usługę w miłej atmosferze. A sam wynik przeszedł nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie tylko my ale i nasi bliscy i znajomi. Gorącą polecamy i mamy nadzieję na ponowną sesję. Dziękujemy bardzo.

                                                                       Dorota i Krzysiek

Dorota i Krzysiu

Marzenka i Łukasz

Sesja z Anetką i Pawłem to nie tylko wspaniała pamiątka która uchwyciła kilka bardzo ważnych chwil w naszym życiu to wspaniała przygoda i świetna zabawa czemu dodatkowo towarzyszył niezwykły profesjonalizm . Pamuranki dziękujemy za to, że w przyszłości oglądając zdjęcia które wykonaliście nam
i naszemu synusiowi będziemy mogli odbyć niezwykłą podróż w przeszłość
i przypomnieć sobie niezapomniane chwile bo Wasze zdjęcia to nie kartka papieru to uchwycenie prawdziwych uczuć !!!!!!!!!!

Marzena Łukasz i Leoś

Marzenka i Łukasz

Monika

Dziękujemy za cudowną sesje która będzie naszą pamiątką na całe życie. Podejście do sesji i wykonanie zdjęć profesjonalne oraz bardzo miła atmosfera. Na pewno będziemy polecać usługi fotograficzne waszej firmy :)Z wyrazami podziękowania,
Monika i Darek

Monika